SERWIS CZYNNY 7 DNI W TYGODNIU   |   PODSTAWOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW CZYNNA PON - SOB

PON.-SOB.: 8:00-20:00

NIEDZ.: 10:00-18:00

Zadzwoń do nas

22 858 15 74; 22 613 35 74

Warszawa, Saska Kępa

ul. Wersalska 3A

Q Service Castrol

Idzie nowe i lepsze

Jak zmiany to tylko na lepsze!

Niedawno odbyła się u nas duża uroczystość oraz konferencja prasowa, podczas której zaaprezentowano plany rozwoju sieci. Dodatkowo nowe logo, nazwa, marka, jakość. Inter Cars, Castrol, Q Service? Dlaczego to wszystko i czy nasz klient będzie mieć z tego korzyść? Tak, znaczącą, ale po kolei...

Inter Cars SA
Inter Cars to największy importer i dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych oraz pojazdów użytkowych w Europie Środkowo Wschodniej.
Oferta obejmuje również wyposażenie warsztatowe w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy samochodów. Oferuje najszerszy asortyment w całej Europie Wschodniej. Kilka informacji w liczbach: 249 filii w Polsce i 264 filie za granicą; W 2017 roku przychody osiągneły rekordowy poziom blisko 7 mld zł; na dzień 31 grudnia 2017 w skład grupy wchodziło 31 spółek.

Q Service 
Q Service to sieć warsztatów samochodowych, która powstała w 1997 r. przy udziałe właśnie Inter Cars SA.
Q Service to zrzeszenie wolnych warsztatów, które zachowują własną toższamość. Inter Cars SA jest organizatorem Q Service od ponad 20 lat. Motywacja stworzenia sieci była podyktowana chęcią wsparcia warsztatów i ich rozwoju, aby te mogły się rozwijać i odpowiadać na zwiększające się potrzeby konsumentów.

Castrol
Gdyby ktoś z powyższą marką się jeszcze nie spotkał, wspomnimy że jest to:
Jeden z największych na całym świecie producent olejów silnikowych i środków smarnych :).
Troszczy się o nas od 120 lat.

Co łączy to wszystko
Ponieważ spółka Inter Cars SA jest drugim co do wielkości dystrybutorem częsci w całej Europie oraz organizacją obecną na 16 rynkach starego kontynentu a jej współpraca z firmą Castrol sięga ścisłego i wieloletniego partnerstwa zdecydowano się na połączenie sił, aby współnie rosnąć nie tylko na terenie Polski ale również w Europie.
Połączenie tych dwóch liderów zaowocowało bardzo transparentnym konceptem stworzenia silnej, profesjonalnej i rozpoznawalnej serwisów Q Service Castrol.

Korzyści
Kiedy jest nastawienie na jakość i profesjonalizm to wiadomo że od początku do końca.
Nowe logo i całe obrendowanie, ktore jest konsekwencją bardzo starannego dopracowania. Oznakowanie, jasne i czytelne piktogramy, czytelny przekaz z konkretnymi informacjami.

Marka Q Service Castrol (oczywiście nasze Centrum Serwisowe Saska Kępa:)) otrzymają dostęp do rozwiązań biznesowych wspierający rozwój warsztatu oraz wiedzy i najnowszych technologii. Dzięki temu nasz klient wie:) Programy doradztwa technicznego. Planowane są również akcje skierowane do klientów.

Warsztaty Q Service Castrol korzystają wyłącznie z częsci zamiennych autoryzowanych producentów. Podlegają wspólnym standardom napraw i obsługi klienta oraz restrykcyjnym audytom.

Q Service Castrol to gwarancja jakości, wysoki standard obsługi i troska o komfort klientów. Dostęp do wszystkich nowości na rynku, wsparcia technicznego, pełnej kontroli wykonywanych usług.

Ta wiedza i wsparcie pozwala konkurować z serwisami ASO. 

Q Service Castrol to obietnica nowej jakości.

Z przyjemnością informujemy że nasz właściciel Centrum Serwisowe Saska Kepa został ogłoszony ambasadorem sieci Q Service Castrol.

Zapraszamy

Q Service Castrol - Centrum Serwisowe Saska Kępa

Poniżej trochę fotorelacji.

 

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń tel. 22 858 15 74; 22 613 35 74

Centrum Serwisowe Saska Kępa, czynne 7 dni w tygodniu.
Stacja Kontroli Pojazdów czynna pon-pt 7:00 - 21:00; sob 8:00 - 18:00

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image