SERWIS CZYNNY 7 DNI W TYGODNIU   |   PODSTAWOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW CZYNNA PON - SOB

PON.-SOB.: 8:00-20:00

NIEDZ.: 10:00-18:00

Zadzwoń do nas

22 858 15 74; 22 613 35 74

Warszawa, Saska Kępa

ul. Wersalska 3A
Serwis Samochodowy Saska Kepa copy

Centrum Serwisowe Saska Kępa

Centrum Serwisowe Saska Kępa działa na rynku motoryzacyjnym od 1992 roku. Najpierw był to Auto Crew na warszawskim Mokotowie, a później koleje filie - Centrum Serwisowe Gocław oraz Centrum Serwisowe Saska Kępa. Nasza firma jest zrzeszona w ogólnopolskiej sieci serwisów samochodowych Q-Service.

Centrum Serwisowe działa na rynku motoryzacyjnym od wielu lat a powyższe marki są zarządzane przez firmę Bosch. Tej marki nie trzeba przedstawiać, jest to gwarancja jakości i niezawodności.

W związku z nieustającym rozwojem technologii pracownicy naszego serwisu systematycznie biorą udział w szkoleniach, mających na celu nie tylko podnoszenie kwalifikacji i kompetencji, ale i poziomu specjalistycznej wiedzy równej wiedzy serwisantów z autoryzowanych stacji obsługi.

Nasz serwis zapewnia kompleksowość i wysoki poziom usług porównywalny z autoryzowanym serwisem samochodowym. Serwisujemy auta bez utraty gwarancji GVO.
17 listopada 2010 przyjęte zostały poprawki do europejskiego rozporządzenia Euro 5/6, obowiązujące obecnie wspólnie z Rozporządzeniem o Wyłączeniach Blokowych w Motoryzacji (461/2010 z 1 czerwca 2010, nowe GVO").
Powyższe akty prawa Unii Europejskiej stanowią wprost obowiązujące na terenie Rzeczypospolitej Polskiej źródło prawa, przewyższające w hierarchii stosowania ustawy polskie.

Celem regulacji organów unijnych było zagwarantowanie dostępu zarówno do tańszych części i podzespołów motoryzacyjnych, jak i tańszych usług serwisowych, oferowanych przez niezależne warsztaty.

Sieć Q-Service dzięki firmie Intercars dysponuje oryginalnymi częściami zamiennymi czołowych marek światowych, tych samych co są montowane w fabrykach producentów samochodowych.
Prosimy zapoznać się z warunkami gwarancyjnej obsługi Państwa pojazdu, poznieważ w większości wypadków może się okazać iż koszty eksploatacji Państwa pojazdu, zmiejszą się o połowę, nie tracąc gwarancji.

01. Dla kobiet

Zauważyliśmy ze jest dużo kobiet które sie nie do końca znają na mechanice. Często bywają pominięte, potraktowane z góry. Niektóre potrzebują znać szczegóły, niektóre zaś nie chcą nawet o tym słyszeć. Staramy sie podejść do tematu w sposób wyjątkowy. Każdy szuka zaufania i pewności że jego samochód jest w dobrych rękach.

02. Jakość

Bierzemy udział w szkoleniach i dysponujemy sprzętem najwyższej jakości, który nie tylko służy do napraw samochodu, ale do diagnostyki, która w dzisiejszych czasach kiedy jest przeprowadzona właściwie, pozwala na zminimalizowanie kosztów.

03. Usługi

Staramy sie aby dzięki naszym usługom, Państwa samochód pozostawał jak najkrócej w naszym serwisie. Dzięki dostępności części od ręki, jesteśmy w stanie naprawić / obsłużyć samochód w krótkim czasie. Zapraszamy na wymianę opon, obsługę hamulców, tłumików, wymianę oleju.
Amazing feature

Quickest delivery

Etiam vivarra, metus nec feugiat pretium nisi aspian auctor dui at iaculis diam quam tincidunt leo. Integer sit amet ligula moleslie. Donec vel ligula vel felis venenatis eleifend at ac lacus. Donec eleifend vitae odio nec faucibus.

more about us

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń tel. 22 858 15 74; 22 613 35 74

Centrum Serwisowe Saska Kępa, czynne 7 dni w tygodniu.
Stacja Kontroli Pojazdów czynna pon-pt 7:00 - 21:00; sob 8:00 - 18:00

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image