SERWIS CZYNNY 7 DNI W TYGODNIU   |   PODSTAWOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW CZYNNA PON - SOB

PON.-SOB.: 8:00-20:00

NIEDZ.: 10:00-18:00

Zadzwoń do nas

22 858 15 74; 22 613 35 74

Warszawa, Saska Kępa

ul. Wersalska 3A

Na wakacje przegląd

Przegląd przed urlopem

Czy powinniśmy?

Czy niezbędny jest przegląd naszego auta przed uropem wakacyjnym? Uważamy że tak, zwykle uchodzenie powietrza z opony potrafi nam zepsuć plany nawet jednego dnia, a na urlopie tym bardziej.

Oczywiście zawsze możemy złapać "gumę" i może być to niezależne od naszego przeglądu przed wyjazdem, urlopu, czy dnia powszedniego, ale są inne ważne czynniki które mają bezpośredni wpływ na podróżujących i wyjazd wakacyjny.

Np. klimatyzacja - W miescie jak uzywamy klimatyzacji, to często wychodzimy z samochodu, wyłaczamy ją, otwieramy okno. Nie oddychamy klimatyzacją bez przerwy. Natomiast kiedy jedziemy w trasie to jedziemy kilka godzin z zamkniętymi oknami bo hałas, wieje, glowa zaczyna boleć. Zamykamy szczelnie okna, włączamy klimatyzację.... I różnica z dnia codziennego jest taka ze "oddychamy nią" przez kilka godzin bez przerwy. Kiedy jest nie oczyszczona wpływa to bardzo niekorzystnie na nasze zdrowie i zdrowie naszych dzieci. Niestety wiele osób na to nie zwraca uwagi, a jest to jeden z poważnych argumentów czemu warto zrobić jej serwis.

Ponadto warto podjechać do serwisu, aby oprócz serwisu wspomnianej klimatyzacji, sprawne ucho zwróciło uwagę na odgłosy jakie wydaje nasz samochód, czy jakaś rolka nie hałasuje, czy nie ma jakiś przetarć czy wycieków.

Każda naprawa wcześniej wykryta jest dużo tańsza. Po pierwsze nie narobi szkód, a po drugie zawsze naprawy na urlopie są drogie.

Dlatego wszystkim naszym klientom i przyjaciołom życzymy tanich i rzetelnych przeglądów, sprawdzenia nie tylko klimatyzacji, ale całego pojazdu, a przede wszystkim udanego odpoczynku przy wymarzonej pogodzie.

Zapraszamy i serdecznie pozdrawiamy

Zespół Centrum Serwisowe.

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń tel. 22 858 15 74; 22 613 35 74

Centrum Serwisowe Saska Kępa, czynne 7 dni w tygodniu.
Stacja Kontroli Pojazdów czynna pon-pt 7:00 - 21:00; sob 8:00 - 18:00

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image